O nas

Wyprawy motocyklowe powstały z połączenia wieloletniej pasji i tysięcy kilometrów w siodle motocykla. Zdobyte w ten sposób doświadczenie daje gwarancję, że proponowane wyprawy są profesjonalnie przygotowane i szczegółowo zaplanowane.

WM Adventure – należymy do Grupy Wyprawowej Chate.pl , która działa na polskim rynku jako organizator turystyki oraz pośrednik turystyczny pod numerem 226 oraz posiada obowiązkową dla organizatorów turystyki gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. o numerze 00.403.667.

Nasze priorytety to jakość na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwo uczestników wypraw. Każda z opisanych tras wycieczek została przez nas sprawdzona. Przy ich wyborze kierowaliśmy się pragnieniem zapewnienia uczestnikom wypraw intensywnych wrażeń, których dostarczają niezwykłe krajobrazy odległych i mało znanych miejsc, barwne kultury i wspaniali ludzie, których można spotkać w trasie.

Aby zapewnić maksimum wrażeń przy minimum zmartwień zajmiemy się za Was wszelkimi sprawami związanymi z organizacją wyjazdu. Waszym obowiązkiem będzie wyłącznie dobra zabawa!

Zapraszamy na niezapomnianą motocyklową przygodę.

RobertRobert Matraj

Od kilkunastu lat jestem miłośnikiem motocykli. Już jako nastolatek rozłożyłem i odrestaurowałem swój pierwszy jednoślad. Tak złapałem bakcyla “stalowego rumaka“. Wymarzonego choppera zbudowałem sam, od podstaw, na bazie Dniepra.

Jako dorosły młody człowiek zapragnąłem spełnić swoje drugie wielkie marzenie. Dojechać na motocyklu w miejsca, które widziałem tylko na zdjęciach, filmach. Miejsca, o których mogłem przeczytać w książkach i przewodnikach, a wybrać się jedynie palcem po mapie. Tak odwiedziłem Słowenię i Chorwację, Anglię i Walię, Rumunię, Rosję, Kazachstan, Uzbekistan, Mongolię, a na koniec Stany Zjednoczone. Reszta świata wciąż przede mną.

Po kilku latach jeżdżenia dla przyjemności zdecydowałem się połączyć pasję podróżowania i miłość do motocykli z moją karierą zawodową. Owocem tego połączenia jest firma WM Adventure – Wyprawy Motocyklowe, świadcząca usługi wynajmu motocykli oraz profesjonalnego transportu motocykli na duże odległości.

WojtekWojtek Marzec

Łowiczanin, absolwent zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej oraz geografii na Uniwersytecie Warszawskim, kiedyś również aktywny harcerz i instruktor Związku Harcerstwa Polskiego. Twórca i koordynator Grupy Chate.pl. Lubi podróżować, szczególnie w góry, w miejsca bezludne i niedostępne. Inspirują go wyzwania i ambitne cele. Interesuje się dziką przyrodą, którą podgląda i czasem fotografuje. W wolnym czasie żegluje, jeździ konno, grzebie w samochodach terenowych i słucha poezji śpiewanej. Najlepiej czuje się przy ognisku w ukraińskich Karpatach lub w drodze na szczyt wysokiej góry. Pokochał polskie Bieszczady i marzy by kiedyś zatrzymać się w nich na dłużej. Jest współwłaścicielem kawiarni podróżniczej Południk Zero w Warszawie.

michalMichał Matraj

Ratownik medyczny, w zawodzie od października 2005 r. Po skończeniu studiów na Wydziale Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu rozpoczął pracę w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu, a następnie na Oddziale Ratunkowym Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Pierwszy raz na misję do Afganistanu wyleciał w 2007 roku na II i III zmianę. Tam pracował jako ratownik medyczny zespołu bojowego Charlie w Waza Khwa, prowincja Paktika. Po rocznym pobycie w Afganistanie wrócił do Polski i do pracy w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. Kolejny raz wyjechał do Afganistanu w listopadzie 2009 roku, zajmował wtedy stanowisko ratownika medycznego w powietrznej grupie ewakuacji medycznej w Ghazni. W lutym 2010 roku oddelegowany do pracy w Bagram w Amerykańskim Szpitalu III poziomu urazowego, jako łącznikowy pracował na tym stanowisku do czerwca 2011 roku. Kolejny raz do Afganistanu wyleciał w maju 2012 roku i przebywał tam do maja 2013.
Praca ratownika daje mu wiele satysfakcji, pozwala rozwijać się zawodowo i zdobywać kolejne doświadczenia. Bez wątpienia sangwinik i altruista, któremu pojęcie empatii nie jest obce. Podróżnik lubiący odwiedzać różne zakątki świata, potrzebujący adrenaliny do “normalnego” funkcjonowania. Obecnie pracę ratownika medycznego łączy z pasją podróżowania w siodle motocykla.